Hakkımdaki Tavsiyeler

Picture1 512

Merhaba, ben de bir tavsiye üzerine deniz bey ile bağlantıya geçtim. Geçtiğimiz ekimden bu zamana çevremdeki dostlarım, bende tuhaf bir değişikliğin olduğunu ve davranışların seni yansıtmıyor deyip durmaları epey rahatsızlık verdi. Evet hissettiğim bazı durumlar var ama sürekli bir biçimde bu durum ve duyguları ben yaşadığım için farkında olamıyorum Mesleki yoğunluğum, kötü haberler etkiledi.. Bir uzmandan yardım almayı hep reddetmiş biri olarak artık ihtiyacım olduğunu hissettim. Çünkü bende neler olduğunu bilmem ve var olan durumu çözmem önceliğimdi. Bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine iletişim kurdum Deniz beyle. Çok sıcakkanlı ve pozitif bir yapıya sahip oluşu doğru yerde olduğumu anlamamı sağladı. Çok keyifli bir sohbet ile başladık, o gün bu gündür kendisiyle irtibat halindeyim ve birçok şeyi fark etmemde, içimdeki, bendeki değişimin nedenleri ile farkına varmamda yardımcı oldu. Buradan teşekkür ediyorum kendisine. Deniz bey’i tanıdığıma çok memnunum. M. E.

 

Picture1 512

Kızımla olan ilişkimizi güçlendirmek, içimde bulunduğumuz çağda hemen her ebeveynin yaşayabileceği ergenlik problemleri, geleceğe bir sorun sıkıntı pürüz bırakmadan aşabilmek amacıyla danışmanlık almak istedim. Deniz bey’e internet üzerinde yaptığım araştırmalardan, okuduğum tavsiyelerle ulaştım. Kızımla ve biz ebeveynleriyle ayrı seanslar yürütüyor. Dingin, pozitif ve enerjik tavrı ile neden sonuç ilişkisini incelikle paylaşarak, yaptığı yönlendirmelerden çok memnun kaldık. Hem kızım hem de eşim ve ben Deniz Beyle iyi bir iletişim tutturduk. Öncelikle bu tip danışmanlıkların gerekli ve önemli olduğuna inanıyorum, bir danışman arayanlara da Deniz Bey’i tavsiye ediyorum. M. T.

Picture1 512

Deniz bey çok kibar, saygılı, samimi bir insan. İçten davrandığını hemen anlayıveriyorsunuz. Hayatımızın çok sıkıntılı bir döneminde kendisinden danışmanlık istedik ve çok memnun kaldık. Mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bulunduğu yerle ve bildikleriyle yetinmeyip sürekli kendini geliştirdiğini görüyorum. Mesleki profesyonelliğine, sahip olduğu birçok alandaki güzel yeteneklerini de ekleyerek, çok yönlü yapısıyla küçük-büyük tüm danışanlarının ruhlarına kalplerine değmeyi bir şekilde başarıyor. . Deniz beyi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tüm ihtiyaç duyanlara, psikolog arayanlara canıgönülden tavsiye ediyorum.

C. A.

Picture1 512

Deniz Beyle tanıştığımda ne iş arkadaşlarımla ne de karımla yaşamımda mutlu değildim. Normalde çocuklarımı çok seven bir babayım ama bu dönemde onlara karşı öfkeli ve sabırsızdım. Tahammülsüz biriydim gerçekten canımı sıkıyorlardı ve bu şekilde düşündüğüm için hem utanıyor hem kendime kızıyor hem de üzülüyordum. Devamlı onlara kızıp bağırıp sonra pişman oluyordum. Deniz Bey’i abim araştırmış okumuş, sonra da geldi bana önerdi. Bi git bu sen değilsin dedi. Ben de bi cesaretle iletişime geçtim. İçimde o kadar çok şey biriktirmişim, o kadar şeyi o kadar uzun süredir tutmuşum ki beni duymadan, dinlemeden, isteklerimi, hayattan beklentilerimi ve hayallerimi unutarak belki yok sayarak erteleyerek geçirmişim hayatımı. Deniz Bey, bilmeme rağmen bazı şeyleri bana tekrar gösterdi. Yok saydıklarımı fark ettim. Kendime olan öfkemle yüzleştim. Deniz Beyin emeği büyük bu konuda. İçimdeki sevgi hem kendime hem de etrafımdakilere daha iyi yansıtıyorum artık. Deniz Bey’e teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum. B. P.

Psikoloji alanındaki yazılarım ve eğitimlerimden haberdar olmak isterseniz
e-posta grubuma katılabilirsiniz.

Adres: Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı Gardenya 7-1 Blok Kat:5 D:32
Ataşehir/İstanbul

E-Mail: psikologdenizdogruoz@gmail.com

Telefon: 0537 443 00 09  – 0533 746 77 14